?

Log in

No account? Create an account

Даешь стране угля!

Лавочку во дворе поломали хулиганы, поэтому о политике рассуждаю здесь

Previous Entry Share Next Entry
Трохи про перспективи Донбасу
vasydon
N.B. Друзі! Від сьогодні і назавжди цей блог стає україномовним. З очевидних (для мене) причин.

Тепер до справи:

Найбільше я боюся, що врешті-решт ВСІ зацікавлені сторони досягнуть явного чи неявного компромісу і збагнуть: мати на Донбасі перманентну "гарчу точку" - непогана, взагалі-то, ідея.

Бо всі від того отримують свої бонуси.

УКРАЇНА. По-перше, є чудова основа для національної консолідації. "Родіна апасностє" же!

По-друге, жахи життя у невизнаних республіках - це щеплення від сепаратизму на довгі роки, як покращення стало щепленням від януковичів.

По-третє, буде величезний полігон, де розхоложені мирними десятиріччями силовики нарешті навчаться воювати.

По-четверте, Донбас буде як пришелець з Тау Кіта: "то явітся, то растворітся". Коли треба отримувати міжнародну допомогу, він є у складі України. А коли треба виділяти дотації та субвенції - "хлопці, ви що? які гроші? у вас же там, наче, незалежна республіка, нє? та і будувати вам щось чи реконструювати нема сенсу, все одно не розбомблять, так захопять".

Ну і, нарешті, жодним реформам в країні та євроінтеграції це аж ніяк не завадить. Молдова, маючи такий самий невизнаний анклав, спокійно підписала Угоду про асоціацію і вже навіть отримала безвізовий режим.

А ще Україна тепер може робити що завгодно, не дуже враховуючи позицію Росії. Хто ж буде всерйоз сприймати зауваження від "партнера", під прапорами якого у вашій країні діють загони озброєних терористів?


РОСІЯ. Градус патріотичної пропаганди ще повиситься, хоча це видається неможливим. "Родіна апасностє" же!

Під цією маркою законодавчо гайки можна закрутити так, що Північна Корея обзаздриться. І мочити в сортирах "націонал-прєдатєлєй" так, що аж гай шумів.

Буде залізна причина затикати рота всім жидолібералам та іншим захисникам зубожілого населення. "Какая, накуй, економіка-шмєкономіка? Там біндєравци рускіх людієй гєноцидом гєноцидят, а вас тока дєньгі інтєрєсуют, тварі бездуховниє!"

А всіх буйних скінхедів та інших нациків можна тепер не саджати, а ссилати на Донбас. Автомат в руки - і вперед, визволяти Горлівку від бандерівської навали.

Ну, і Путін ще трохи підніме собі рейтинг як собиратель "ісконна русскіх зємєль".

А скільки бабла можна розпилити на військових операціях, російські генерали ще по Чечні знають. Тим більше, що Росія на те свого бабло майже не витрачає, а доїть легітимного біженця Овоча.

ЗАХІД. Коли спаде перший ажіотаж, думка політиків та мешканців Заходу, у більшості своїй повернеться до звичайного рівня nobody cares.

Хоча варіанти ходів і вони отримують непогані. Наприклад, на території інших регіонів України тепер можна розмістити хоч ракети, хоч літаки, хоч ядерну зброю. І виправдати витрати на це легко: російський ведмідь вже ступив на край європейської території, треба ж якось убезпечитися від подальшого просування.

Європейські політики, поп-зірки та інші содоміти будуть піаритися, надсилаючи сюди гуманітарну допомогу або приймаючи біженців.

Ну, і як полігон їм Донбас стане в нагоді. Всі типи місцевості, висока урбанізація. Спецпідрозділи, миротворчі контингенти та приватні найманці можуть спокійно відпрацьовувати тут тактику MOBUA (Military Operations in Built-Up Area).

P.S. Весь цей розклад не сподобається тільки одному рудому багатію та політсилі, що дісталася йому у спадок від легітимного біженця. Але кого цікавить думка спонсора та функціонерів дрібної партійки лузерів з рейтингом в 4%? Хай шикуються у лави та хором співають: "Етот дєнь ми прібліжалі как моглі".

Ну, а населення... Населення, відверто визнаємо, отримає те, на що давно заслуговує.

Хаос в головах незабаром матеріалізується назовні.
Це логічно. Навіть можна сказати - справедливо.

P.P.S. В  моєму блозі тепер є тег "війна". Хто б міг подумати...

  • 1
Как там у вас вообще?

Полная "Свадьба в Малиновке" - каждое утро все друг у друга уточняют, в каком городе нынче чья власть, и где по трассе новые блокпосты (и соответственно, чьи).

А как на счет мародерства и грабежей?
Я писала про Краматорск, там вот по слухам есть такое.

>ЗАХІД. Коли спаде перший ажіотаж, думка політиків та мешканців Заходу, у більшості своїй повернеться до звичайного рівня nobody cares.

Оце власно кажучи вже не факт - військові свого шансу впускати не збираються. Особливо в Європі, де вони вже котрий рік пролітали по бюджетах

  • 1